-
Image not available

Title

Here comes the description text.

Sledujte online vysielane z konferencie 23. a 24. 3. 2018

5. a 6. apríla 2019 FIIT STU Bratislava, sledujte naživo:

Komunikácia prostredníctvom elektronickej pošty sa už stala naozaj každodennou, ale aj napriek uvoľnenejšiemu štýlu, by sme nemali zabúdať aspoň na niekoľko základných pravidiel.

  1. Podpisujte sa - adresát len ťažko zistí kto sa skrýva za Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  2. Použite vysvetľujúci predmet - správy úplne bez predmetu sú najhoršie. Ak niekto dostane 5-30 e-mailov denne, vhodný predmet mu určite sprehľadní prácu.
  3. Nevymazávajte predchádzajúcu komunikáciu - počítajte s tým, že človek na opačnej strane má rozbehnutých viacero komunikácií, preto odstránením predchádzajúcich správ spôsobíte prehľadávanie prijatej pošty a zbytočnú stratu času u človeka, od ktorého niečo chcete.
  4. Gramatika - nikto nie je neomylný, ale často stačí rýchle preletenie správy pred kliknutím na čarovné tlačidlo, ktoré sa nedá vrátiť späť.

E-mail je vašou vizitkou a vašim cieľom určite nie je prezentovať sa v zlom svetle. Tu je typický príklad (e-mail odosielateľa nič nehovorí, bez predmetu, bez podpisu... možno by sa stačilo podpísať a nemenovaný prijímateľ by preklep v linku odstránil aj sám):

e-mail

A víťazom sa stáva:

e-mail

Viete čo urobí zamestnávateľ, keď mu pošlete takouto formou žiadosť o zamestnanie? Wink

 Organizátor súťaže

amavet

 Záštita a HLAVNÍ PARTNERI

 

 

  HLAVNÍ MEDIÁLNI PARTNERI

zones

TECHBOX

Ďalší partneri súťaže

Go to top